Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

O nas

Priorytetem przedszkola jest to, by każde dziecko czuło się tu bezpieczne, akceptowane i ważne. Dążymy do tego już od jego pierwszych dni , uważnie obserwując i poznając dzieci, wdrażając działania pomocne w procesie adaptacji, dokładając starań, by poznać dziecko, jego indywidualne potrzeby i możliwości.

Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra , która poszerza swoja wiedze i umiejętności adekwatnie do bieżących potrzeb przedszkola . Wśród nas jest wielu nauczycieli posiadających dodatkowe kwalifikacje m.in. z zakresu terapii pedagogicznej, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej , czy języka angielskiego.

Wkładamy dużo zaangażowania w przygotowanie dzieci do edukacji wczesnoszkolnej, po to by pewnie i z wiarą we własne możliwości wkroczyło w kolejny etap edukacyjny.
  Rozwijamy dziecięce zainteresowania prowadząc bezpłatne koła zainteresowań:
- koło zuchowe „Leśne ludki”
- koło szachowe "Szach-Mat"
- koło sensoplastyczne
- koło muzyczno-taneczne
- koło literackie. 
Organizujemy bezpłatne zajęcia dodatkowe:
-rytmika
-gimnastyka ogólnorozwojowa
-język angielski
-język niemiecki
-religia
  Realizujemy bogatą ofertę programową, wykorzystując wychowania przedszkolnego, programy ogólnopolskie, którą uaktualniamy , tworząc autorskie programy, zgodnie z potrzebami dzieci. Mamy na koncie wiele sukcesów, oraz innowacyjnych działań w zakresie m.in. ekologii, (m.in. Certyfikat Zielonej Flagi), promocji zdrowia (m.in. . Certyfikat Przedszkola Promującego Zdrowie)działań twórczych, rozwijania zainteresowań językowych, czy wspierania dziecka z trudnościami rozwojowymi. Wspieramy rodziców w pokonywaniu i rozwiązywaniu problemów wychowawczych czy edukacyjnych dziecka.

Naszą mocna stroną jest wszechstronne wspieranie rozwoju dziecka, we wspłópracy ze specjalistami: -pedagogiem przedszkolnym -logopedą -psychologiem -instruktorem gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej.
  Przedszkole wyposażone jest w:
-przestronne , duże sale , które są na bieżąco doposażane
-2 jadalnie-dla dzieci młodszych i dla starszych
-gabinet specjalistów wyposażony w nowoczesne pomoce do zajęć specjalistycznych, 
-przestronną umywalnię.
  Idąc z duchem czasu przedszkole inwestuje w nowatorskie sprzęty, nasze klasy wyposażone są m.in.w monitory interaktywne, oraz „Magiczne dywany”, które dzieci uwielbiają. Urządzenia interaktywne zapewniają doskonałą zabawę indywidualnie jak i zespołowo, doskonaląc przy tym szereg rozmaitych umiejętności jak np. koordynację wzrokowo-ruchową, współpracę w zespole, refleks.
  Naszą chlubą jest Przedszkolny Ogród Zmysłów, w którym dzieci doświadczają wrażeń sensorycznych dzięki mi.in . bogatej roślinności. Prowadzone są tam rozmaite zajęcia i zabawy usprawniające integracje sensoryczną , a także kształtujące wiedzę i umiejętności z zakresu ekologii. Tworzymy zespół ludzi współpracujących ze sobą, wzajemnie się wspierając w dążeniu do tworzenia optymalnych warunków do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju Państwa dzieci.

Do zobaczenia w Bajkowym Przedszkolu!