Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Relacja z konkursu recytatorskiego "Moja Ojczyzna"

22.X.2018r. w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt."Moja Ojczyzna". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Na otwarcie  wystąpiły najmłodsze dzieci, które zaprezentowały wiersz pt. „Katechizm polskiego dziecka” aut. Władysława Bełzy. Podczas konkursu dzieci mogły zobaczyć krótki film z udziałem naszych dzieci pt."Kto ty jesteś..." i film o polskich symbolach narodowych dla najmłodszych pt."Polak mały!". 
   Założeniem konkursu było rozwijanie u dzieci właściwej wymowy, zachęcanie do kształtowania poczucia silnej więzi emocjonalnej, społecznej i kulturowej z własnym narodem, z jego historią, tradycją i wartościami. Rozwijanie wrażliwości literackiej o tematyce patriotycznej.
   Konkurs, to również okazja do wzmacniania wiary we własne siły, to wspaniała zabawa posiadająca wiele aspektów nie tylko dydaktycznych ale wychowawczych i społecznych.
  Komisja konkursowa, w skład której weszli: Grażyna Różalska (dyrektor), Anna Gębicka (wicedyrektor), Żaneta Burzyńska-Kowalczyk (nauczyciel) i Małgorzata Kwiecień (nauczyciel) wybrała laureatów konkursu: Igor Pawlak z grupy VII, Maja Olczak z grupy VI, Adam Siech z grupy V i Anastazja Pytlińska z grupy III. Wyróżnienie otrzymał Filip Słowiński. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i dyplomy. Dziękujemy wydziałowi promocji z Urzędu Miasta Zgierza za przekazanie nagród. 
 GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!!!!!