Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W NASZYM PRZEDSZKOLU

Kto ty jesteś?
 – Polak mały…

W dniu 10 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu  Święto Niepodległości.
Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane w stroje patriotyczne i uroczyście świętowali ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień.
Dzieci wykonały na tę uroczystość kotyliony w barwach ojczystych oraz przygotowały z nauczycielami prezenty dla przybyłych gości.
Uroczystość przedstawiała losy naszego Państwa w wykonaniu przez dzieci wierszy, piosenek patriotycznych czy tańców narodowych.
Podczas uroczystości odbył się również "Patriotyczny Pokaz Mody" w ramach realizacji projektu Piękna Nasza Polska Cała.
Na koniec uroczystości wszyscy wspólnie włączyliśmy się do akcji "Szkoła do hymnu" i odśpiewaliśmy hymn narodowy.
Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, a w szczególności 13 Zgierskiej Drużynie Harcerskiej "Tajemnica" za wsparcie i udział w uroczystości.