Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szklarnia z butelek plastikowych PET w "Ogrodzie zmysłów".

Zapraszamy do udziału w projekcie: „SZKLARNIA W „OGRODZIE ZMYSŁÓW” z butelek PET”

   Szklarnia zbudowana z butelek PET????? Czemu nie. Będzie to żywy przykład dla naszych dzieci na to, jak i do czego można wykorzystać butelki plastikowe po wodzie mineralnej. Budowę szklarni planujemy w miesiącu marcu bieżącego roku.

   Mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na wsparcie i pomoc rodziców przy tworzeniu szklarni. Chętnych rodziców z ciekawymi pomysłami i do pomocy przy budowie szklarni prosimy o kontakt do Pana Łukasza Stolarskiego pod numerem 512-814-817.

   Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji na terenie naszego przedszkola. Prosimy o zbieranie i przynoszenie do naszego przedszkola butelek po wodzie mineralnej do nauczycieli swoich grup.

                                                     WAŻNE: „Żywiec Zdrój” o pojemności 1,75 l, butelka jest kwadratowa.

   Nie może być okrągła. Zespół nauczycieli, który zajmuje się projektem: Łukasz Stolarski, Magdalena Urbaniak Olga Filipowicz, T. Cichy, K. Witkowska, Żaneta Burzyńska-Kowalczyk.